« Ožujak 2024 »

MZOS otvorio javnu raspravu o Nacrtu Nastavnog plana i programa Građanskog odgoja i obrazovanja za osnovnu i srednju školu
Autor: Mladen Palić, 28. 4. 2014.

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta otvorilo je javnu raspravu o Nacrtu Nastavnog plana i programa Građanskog odgoja i obrazovanja za osnovnu i srednju školu. Cilj i svrha javne rasprave je prikupiti mišljenja zainteresirane javnosti o predloženom Nacrtu Nastavnog plana i programa Građanskog odgoja i obrazovanja za osnovnu i srednju školu.

Pozivaju se svi zainteresirani da dostave svoje eventualne načelne primjedbe i prijedloge na cjelokupni tekst, kao i konkretne primjedbe i prijedloge na pojedine dijelove predložene u Nacrtu Nastavnog plana i programa Građanskog odgoja i obrazovanja za osnovnu i srednju školu, uz jasna obrazloženja i to putem obrasca sudjelovanja u savjetovanju.

Primjedbe koje neće biti dostavljene na priloženom obrascu, neće biti uzete u razmatranje.

Svoje sugestije i prijedloge možete uputiti na adresu elektroničke pošte:

javnarasprava-gradjanskioo@mzos.hr

Po završetku procesa savjetovanja, svi pristigli komentari, primjedbe i prijedlozi bit će objavljeni na mrežnim stranicama Ministarstva.

Za dodatne upite u svezi s postupkom savjetovanja možete se obratiti na adresu elektroničke pošte:

javnarasprava-gradjanskioo@mzos.hr