« Ožujak 2024 »

Božić u našoj školi
Autor: Mladen Palić, 7. 1. 2017.

U petak 23. prosinca u našoj je školi održan prigodan božićni program. U radosnom duhu Božića voditelji programa učenici 8.r. Marija Mađerić i Dominik Kulonja zaželjeli su dobrodošlicu učiteljima, roditeljima, svim djelatnicima naše škole, učenicima i svim ljudima dobre volje koji su svojim dolaskom upotpunili radost Božića.

Božić je blagdan mira i pomirenja, prihvaćanja drugoga i drugačijega, blagdan ljubavi za bližnjega, blagdan istine i dobrote, radosti i smijeha, zato smo svi pozvani širiti radosnu vijest Isusova rođenja. Zajedničkim smo radom učenika, roditelja i učitelja stvorili prekrasnu čaroliju Božića kao poklon svima. Djeliće svoga srca utkali smo u sve blagdanske ukrase koje smo izradili za Božićni sajam kako bismo prenijeli božićnu poruku ljubavi i dobrote. Mi smo uživali izrađujući ih, družeći se i pomažući jedni drugima. Sajam ima humanitaran karakter i pruža priliku svima da pomognemo onima kojima je naša pomoć potrebna. Na početku božićnog programa ravnateljica Natasha Kraljev pozdravila je, u ime učenika i učitelja naše škole, goste i zaželjela im sretan Božić. Slijedio je prigodan program u kojem su nam mali i veliki, svirači i pjevači, glumci i plesači poklonili ples, pjesmu i igrokaz kao još jedan slikoviti dokaz da se za Božić Isus rađa u svakom dobrom i otvorenom srcu. Program je završio raspjevanom čestitkom velikog zbora uz pratnju svih učenika sudionika u pjesmi Sretan Božić svakome.

Djelić ugođaja naše božićne čarolije možete pogledati u galeriji fotografija.

Božićni ples 2. razreda