Božićni koncert i sajam
Autor: Mladen Palić, 5. 1. 2018.

U petak 22. prosinca proslavili smo Božić i završetak prvog obrazovnog razdoblja tradicionalnim Božićnim koncertom i sajmom. Kroz program su nas vodili učenica 5.r. Ena Dujmović i učenik 7.r. David Škrokov. Zajedničkim radom učenika i učitelja stvorili smo prekrasnu čaroliju Božića kao poklon svima nama.

Božić je blagdan mira i pomirenja, prihvaćanja drugoga i drugačijega, blagdan ljubavi za bližnjega, blagdan istine i dobrote, radosti i smijeha, zato smo svi pozvani širiti radosnu vijest Isusova rođenja. Blagdani nam daju priliku da ojačamo obiteljske i prijateljske veze, da se povežemo u školi i kod kuće te tako stvorimo lijepe uspomene koje će trajati jako dugo.

Na početku božićnog programa ravnateljica Natasha Kraljev, u ime učenika i učitelja naše škole, pozdravila je goste.

Mali i veliki, plesači i svirači, pjevači i recitatori poklonili su nam pjesmu, recitaciju i ples kako bismo upalili svjetlo radosti u svojim srcima i stvorili još jednu radosnu božićnu uspomenu za pamćenje. Zajedničko druženje nastavilo se uz pjesmu na našem Božićnom sajmu kojim smo prenijeli božićnu poruku ljubavi i dobrote. Sajam je imao humanitaran karakter i pružio je priliku svima nama da pomognemo onima kojima je naša pomoć potrebna.

Do iduće božićne čarolije želimo vam SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I NOVA GODINA !

Djelić ugođaja s koncerta pogledajte u galeriji fotografija.