Mašta radi svašta na daljinu
Autor: Ivan Hrabrov, 8. 4. 2020.

Naši mali likovnjaci su dokazali kako „Mašta radi svašta“ čak i u ovim vremenima kada se ne možemo sastati u učionici i složiti likovni pribor po školskim klupama.

Od prvog tjedna nastave na daljinu imamo grupu „Mašta radi svašta“ na WhatsApp-u i na taj način razmjenjujemo ideje, zadatke i radove. Prvi tjedan zadatak je bio „otići“ u razgledavanje nekih od najpoznatijih svjetskih muzeja jer su zbog situacije u kojoj se nalazimo omogućili virtualnu šetnju i razgledavanje.

Drugi tjedan smo crtali i slikali radove inspirirane obilaskom muzeja. Za rad smo koristili tehnike i materijal po vlastitom izboru tj. koristili smo ono što od materijala imamo kod kuće. Treći tjedan zadatak je bio pronaći u kući neki zanimljiv predmet i pokušati ga izraditi od kuhinjske folije.

U galeriji pogledajte izložbu naših malih likovnjaka i uvjerite se još jednom koliko su maštoviti, talentirani te prepuni genijalnih ideja.

VELIKO HVALA RODITELJIMA!

Ovim putem se zahvaljujem i roditeljima koji su strpljivo prenosili zadatke, raspitivali se dodatno o zadacima, motivirali djecu na rad i pomogli im da pošalju radove u grupu!

Voditeljica likovne skupine „Mašta radi svašta“,

Ivana Medić

Priloženi dokumenti: